Facebook - bez hasła
Jak odgadnąć, usunąć lub złamać hasło do Windows? Skorzystaj z naszego programu BezHasła i usuń hasło do Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
BezHasła 2020
Nie wiesz jak usunąć hasło Windows?
Żaden problem! Użyj "BezHasła"!

Łamanie haseł – jak złamać lub odgadnąć hasło?

Często otrzymujemy pytania jak odgadnąć hasło lub jak złamać hasło. Zazwyczaj mamy dwa rozwiązania tego problemu. Darmowe sposoby (dość trudne), oraz komercyjne (dużo łatwiejsze). Celem krótkiego artykułu nie jest instruktaż, jak złamać hasło, ani propagowanie tematu łamania haseł. Użycie poniższych narzędzi w celu łamania haseł (lub innych) użytkownik dokonuje na własną odpowiedzialność. Nasze rozwiązania okazują się niezbędne, jeśli nie pamiętasz lub nie znasz hasła użytkownika systemu Microsoft Windows. Łamanie haseł okazuje się niezastąpione jeśli potrzebujesz zmienić hasło użytkownika, ale nie możesz się zalogować.

Narzędzia darmowe:

OphCrack – oprogramowanie oparte na dystrybucji linuxa pozwalające „odgadnąć” hasło Windows. Narzędzie skuteczne w przypadku kilkuznakowych haseł. W przypadku dłuższych haseł, czas wymagany na odgadnięcie hasła może wynieść od kilkunastu godzin, do wielu dni, co sprawia, że łamanie haseł jest bardzo uciążliwe. Jeżeli czas nie jest problemem, a nie wiesz jak złamać hasło, to narzędzie może Ci pomóc.

Offline NT Password & Registry Editor – kolejne oprogramowanie oparte na dystrybucji linuxa, działające w trybie tekstowym. Z naszych testów wynika, że jest nieskuteczne w przypadku systemów Windows 8, Windows 8.1, Windows 10. Nie pozwala na łamanie haseł. Wymagana znajomość zagadnień związanych z password recovery. Ryzyko uszkodzenia rejestru systemu Windows.

Cain & Abel– oprogramowanie używane w informatyce śledczej, niestety od dłuższego czasu nie jest rozwijane. Programy antywirusowe lubią wykrywać je jako potencjalne zagrożenie. W praktyce może mieć problemy w przypadku systemów Windows 8, Windows 8.1 oraz Windows 10.

Narzędzia komercyjne:

BezHasła – cena 29zł. Skuteczny w przypadku wszystkich dystrybucji systemów Windows. Działa jako Boot CD/DVD lub Boot USB. Kompatybilny z BIOS UEFI. Daje możliwość usunięcia hasła, a następnie jego przywrócenia. Pozwala na przywrócenie lub reset zapomnianego lub zagubionego hasła. Umożliwia tymczasową zamianę hasła, a następnie powrócenie do poprzedniego kodu zabezpieczającego. Wsparcie i pomoc w języku polskim.

KonBoot – cena 45zł. Usuwa hasła tylko na czas uruchomienia komputera. Po uruchomieniu komputera bez hasła, nie ma możliwości podmiany hasła (usługa zablokowana). W efekcie wymagane jest stałe używanie programu, lub zastosowaniu technik, pozwalających na użycie alternatywnego konta Windows.

PcUnlocker – cena – wersja standardowa: 60zł, wersja działająca na najnowszych laptopach i komputerach kompatybilnych z UEFI : 150zł. Program nie jest kompatybilny z Windows 8.1 oraz Windows 10. Brak wsparcia w języku polskim.

Jeżeli nadal nie wiesz, jak odgadnąć hasło lub jak złamać hasło, skontaktuj się z nami. Postaramy się udzielić Ci wyczerpującej pomocy w zakresie łamania haseł!

Masz pytania?

666 910 920

71 72 71 070

czynne w dni robocze
w godz. 10-18.

W pozostałe dni kontakt za pomocą formularza w prawym dolnym rogu ekranu, lub kliknij tutaj.

Bezpieczne zakupy!

Zapewniamy poufność przesyłania danych naszych klientów autoryzowanym certyfikatem SSL.

Wildcard SSL Certificates

Zdjęcie programu

Zapomniałem hasła Windows 7

Przydatne produkty

w przygotowaniu...

Artykuły

Dlaczego nie mogę zaktualizować przeglądarki Chrome, czyli cykl życia systemów Windows.
Windows 10 – jak Wam poszła aktualizacja?
Wyrażenia hasłowe – nowe oblicze haseł?
Jak usunąć hasło użytkownika lub administratora systemu Windows w laptopie Lenovo Ideapad Y900, Y700, 700, 100?
BezHasła 2016 – nowa wersja, stara niska cena!
Zapomniałem PIN, czyli jak zresetować lub usunąć kod PIN w Windows 10
Zainstalowałem Windows 10 i nie pamiętam hasła
CHNTPW – darmowy program do usuwania hasła Windows który… nie działa!
Windows 10 – jak wyłączyć ikonę powiadamiania o aktualizacji Windows 7/8/8.1 do Windows 10
Windows 10 – nowy ekran logowania i zapomniane hasło
Kody – czym są i jak je używać w programie BezHasła
Windows Server 2003 – koniec wsparcia
BezHasła: gotowy na Windows 10!
BezHasła DEMO – ściągnij wersję próbną za darmo!
Zapomniałem hasła Windows 7 – co robić?
Łamanie haseł – jak złamać lub odgadnąć hasło?
Jak nagrać plik ISO na pamięć USB (pendrive)?
Jakie jest najpopularniejsze hasło świata?
„BezHasła Lite” – tania wersja z dwoma kodami!
Jak automatycznie zalogować się do Windows 8 / 8.1 bez podawania hasła?

Opinie klientów

Działa zgodnie z opisem. Usunąłem hasło i uzyskałem dostęp do komputera. Dziękuję bardzo za pomoc telefoniczną! (T.K.)

(...)nawet usunął hasło z konta online! Rewelacja! (A.S.)

Mój syn (nałogowy gracz League of Legends) zablokował dostęp do swojego komputera. Myślałam, że są jakieś proste sposoby na dostanie się do niego. Większość znalezionych programów albo nie działa, albo jest trudna w użyciu. A BezHasła jest prosty i skuteczny. Dziękuję! (A.Z.)

Nie wierzę! To działa! (A.Sz.)

To program dla każdego pracodawcy, zatrudniającego pracowników. Prędzej czy później przyda się. (K.W.)

Świetne do sprawdzania, co żona (lub mąż) robi na swoim komputerze. Nie wiem jak to możliwe, że potrafi przywrócić podmienione hasło, ale to jest świetna funkcja. (M.Cz.)